Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık

Günümüzün ihtiyaçları düşünüldüğünde evde, işte bulunan eşyalar eskisine nazaran oldukça fazla ve taşınmak istediğimizde nereden başlayacağımızı bilemez durumla karşı karşıya geliyoruz. Bu karışıklıktan sıyrılmak, strese girmemeniz için şehirler arası taşımacılık ve şehirler içi taşımacılığın güvenli tek adresi firmamızdır. Firmamız fuar taşımacılığını, banka taşımacılığını, arşiv taşımacılığını, tekstil taşımacılığını, parça eşya taşımacılığını vb. aklınıza gelen her türlü taşımacılığı profesyonel iş ahlakımızla yapmaktadır. Bizi tercih ettiğinizden itibaren karşılıklı görüşmeler ile taşımacılıkta beklentilerinizi ciddiyetle dinler ve kaleme alır bu şekilde çalışmamızı yönlendiririz. Her türlü taşımacılık ile garantili işlerimizin mükemmel bir şekilde tamamladığımızdan referanslarımız artmaktadır.

Güvenilir Tek Firma Şehirler Arası Taşımacılık

Taşınacak olan malzemelerinizi talep ettiğiniz saatte ve günde verdiğiniz adrese gelerek paketler, hassas olanları ayırıp etiketleriz. Teknik personelimiz yıllık eğitimlerden geçtiğinden iş bilinci gelişmiş bir şekilde sistemli çalışarak aksamalara sebebiyet vermeden taşınmayı organize eder ve eşyalarınızı taşınacak konuma getirirler. Taşınacak olan malzemelerin elden kayma, düşme, kırılma ve yuvarlanma olmasın diye firmamız önlemler alarak teknolojinin yeni harikası asansörlü sistemle malzemeleri tırlarımıza yükleriz. Yükleme sırasında her türlü tedbiri almak için mahal yerine önceden ekspertiz gelerek yer incelemesi yapar ve planlanan çerçevede önlemler alınarak yükleme gerçekleşir. Bizim için taşımacılıkta şehir içinde ne kadar kaliteli çalışıyorsak adana şehirler arası taşımacılık da aynı düzeyde çalışmaktayız. Yılın hangi günü olursa olsun, kar, yağmur, çamur demeden taşımacılığımızı gerçekleştirmekteyiz.  Firmamız 81 ili taşıma yapar ve bu taşımayı kalite ile gerçekleştirir. Tırlarımız uzun yol mesafesi kontrollerden geçerek ve hız kontrollerini yaptırarak kalite standartlarına uygun olarak yol almaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Firmaları

Firmamız siz değerli müşterilerimizin %100 memnun etmek için her türlü beklentinizde kaliteli çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz, güler yüzlü personelimiz, teknik elemanlarımız, tırlarımız ve kamyonlarımızla taşımacılıkta gereken bütün detayları düşünerek malzemelerinizi sigorta altına almaktayız. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemelerinizi teslim aldığımız gibi aynı şekilde teslim ederiz. Malzemelerinizi getirdikten sonra taşımada ayını sistem içinde yapılmakta ve kurulumu gerektiren malzemeleri teknik personelimiz prosedürüne göre gerçekleştirmektedir. Taşımacılıkta K1 ve K3 yetki belgelerimiz ve kalite belgelerimiz mevcut olmaktadır.  Evden eve nakliyatta şehir içi ve şehirler arası taşıma firmamız tarafından TSE kurallarına göre yapılmaktadır. Özel nakliye araçlarımızı kullanan şoförlerimiz dahi sağlık kontrollerinden geçer ve taşımacılığın kusursuz olması için her türlü detayı düşünerek alanımızda ilerlemekte ve hep bir adım önde olmaktayız. Firmamız 7/24 çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak taşımacılıkla ilgili tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Alanımızda en uygun fiyatlar firmanıza aittir. Daha aşağı tekliflerde kaliteli çalışmayı sorgulamanız gerekmektedir. Yazımızdan da anlaşıldığı gibi, taşımacılık bizim işimiz ve bu alanda çalışmayı çok iyi biliyoruz. Bizden taleplerinizi iyi dinliyor ve nakil sözleşmesi altında kaleme döküyoruz. Alanımızda hep ileri hep ileri diyerek ilerledik ve profesyonel çalışmak bizim için rutin bir hal almıştır.

03 Mayıs 2016
5.240 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?