Yorumlar

Anasayfa » Yorumlar
 1. Ali Çetin dedi ki:

  Adana Vatan Taşımacılığa çok teşekkür ediyorum sorunsuz bir şekilde evimizi taşıdılar.

 2. ETHEM BOLAT dedi ki:

  Evimi bikaç defa taşıdım.bu taşımadan dolayı işçileri ve patronları taşımacılığımızı
  titiz şekilde gerçekleştirdiler.herhangi bir hasar sorun yaşamadık.en önemlisi de kurulum ve
  yerleştirmede hiç sıkıntı yaşamadım.personel ve ekibe teşekkür edİYORUM.
  gönül rahatlığıyla HERKESE tavsiye ederim.

 3. YILDIRAY YILMAZ dedi ki:

  Evden eve sektöründe tecrübenin yeri çok büyüktür.Evimiz ve eşyalarımız en değer verdiğimiz mal varlığımızın başında gelir. Evden eve taşıma olduğu zaman VATAN taşımacılık olarak hem patron, hem personel olarak hepsine teşekkür ederim.

 4. mert ongan dedi ki:

  evden eve taşımacılık dediginizde ilk akla gelen firma vatan taşımacılık tercubeli personel ve patronuna teşekkür ederim eşyalarımız çok güzel tasıdılar. taşıma adresiniz

 5. Ahmet çerikan dedi ki:

  Vatan taşımacılığa evimi taşıttım ve çok memlun kaldım. İşlerini dört dörtlük yapıyorlar. Gönül rahatlığıyla evinizi taşıtabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim. Firma sahibi Necdet bey ve Ekibine çok teşekkür ederim, Elinize sağlık..

 6. Ahmet Çerikan dedi ki:

  Evim Vatan Taşımacılık Tarafından Taşındı ve Çok Memnun Kaldım. Herkese Tavsiye Ederim. İşlerini Dört Dörtlük Yapan Firma Sahibi Necdet Bey ve Elemanlarına Çok Teşekkür Ederim. Ayrıca Taşıma Esnasında Eşyalarım En Ufak Bir Zarar Görmedi..

 7. İbrahim Savurga dedi ki:

  Vatan Taşımacılık güleryüzlü işinin uzmanı tercih konusunda sonsuz güven teşekkür ederim

 8. Ali Atabey dedi ki:

  dürüst firmadır kendilerine teşekkür ediyorum.

 9. Tacettin Çelik dedi ki:

  Adana İstanbul arası taşıma yaptırdım çok memnun kaldım ilgi ve alakalarına teşekkür ederim

 10. Mehmet BÜYÜK dedi ki:

  Şubat ayında Adıyamana taşındık evimizi. Vatan nakliyatıda tevafuken numaralarına ulaştım. Çalışanların hepsi işine hakim arkadaşlardı. Titizlikle işlerini yürüttüler. Ellerine sağlık teşekkür ederim hepsine.

 11. Alp Arslan Serkan Ökmen dedi ki:

  GAYRİMENKUL VE EMLAK İŞİ YAPTIĞIM İÇİN SÜREKLİ EV TAŞIMA VE YÜK TAŞIMA İŞLEMLERİ Mİ BATAN TAŞIMACILIĞA VERİYORUM YAKLAŞIK 5 YILDIR ÇALIŞIYORUM KENDİSİYLE BUGÜNE KADAR HERHANGİ BİR OLUMSUZ DURUMLA KARŞILAŞMADIM BU YÜZDEN YAZIMI OKUYACAK EMLAKÇI MESLEKTAŞLARIMA VATAN TAŞIMACILIĞI ÖNERİYORUM. EVDEN EVE ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLERARASI TAŞIYACAK HERKESE VATAN TAŞIMACILIĞI ÖNERİYORUM. FİRMA SAHİBİ NECDET BEY İLE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLER.

 12. Leyla Karayiğit dedi ki:

  Merhaba,Vatan Nakliyat’a 10 gün kadar önce evimi taşıttım,gerçekten sorunsuz ve çok kaliteli bir personeli evimi en iyi şekilde taşıdılar ve eşyaları hassasiyetle yerli yerine koydular, herkese tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir firma ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle Vatan Nakliyat’ı tercih etmelisiniz…Tekrar buradan her birine teşekkür ederim,emeğinize sağlık, bol kazançlı günler dilerim…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?